Blog

Jak zamówić fototapetę krok po kroku?

Jak zamówić fototapetę krok po kroku

Chcesz odmienić swoje mieszkanie lub firmę bez dużego remontu? Fototapety to znakomity wybór – nowoczesna, wyrazista ozdoba może idealnie podkreślić wystrój wnętrza, charakter danego miejsca oraz gust właścicieli. Sprawdź, jak zamówić fototapetę i na co zwrócić uwagę.

Fototapeta ścienna rewelacyjnie sprawdza się jako efektowna ozdoba wnętrz, a oryginalne wzory w różnych stylach i kolorach ułatwiają idealne dopasowanie do konkretnego pomieszczenia. Aby jednak wybór fototapety był trafiony, warto poświęcić trochę czasu na zamówienie odpowiedniego rodzaju, wzoru i rozmiaru. Jak to zrobić krok po kroku?

Jak zamówić fototapetę?

  1. Zdecyduj, w jakim pomieszczeniu i na jakiej ścianie chcesz umieścić fototapetę. Od tego często zależy jej rodzaj oraz wzór.
  2. Bardzo dokładnie zmierz powierzchnię, na której zamierzasz umieścić fototapetę (szerokość i wysokość).
  3. Wejdź na stronę studiodruku.com.pl i zdecyduj, jaki rodzaj materiału będzie najlepszy do wybranego pomieszczenia. Niezbędne informacje znajdziesz w zakładce „Materiały”.
  4. Wybierz motyw fototapety, czyli grafikę, która najbardziej Ci się podoba. Kiedy na nią klikniesz, przejdziesz do strony, która umożliwia zamówienie fototapety na wybranym materiale oraz w określonym rozmiarze.
  5. Zamów także kleje do montażu fototapety – znajdziesz je w zakładce „Akcesoria do tapetowania”.
  6. Jeśli masz wątpliwości, możesz zamówić najpierw próbnik lub wizualizację wybranej fototapety. A jeśli potrzebujesz dodatkowej rady, kliknij zakładkę „Kontakt” i porozmawiaj z naszymi specjalistami.

Zamówienie fototapety ściennej od Studio Druku Atelier jest naprawdę proste! Modne fototapety są na wyciągnięcie ręki, a nasi specjaliści służą pomocą w razie potrzeby.