O nas

O nas Polska firma zajmująca się produkcją prestiżowych fototapet i materiałów samoprzylepnych ściennych do wnętrz komercyjnych i indywidualnych, obrazów i innych artykułów do wykończenia wnętrz oraz artykułów reklamowych.
Jakość Jako nadrzędny cel stawiamy wysoką jakość usług oraz bezwzględne zadowolenie klienta. Nie szukamy za wszelką cenę tanich rozwiązań i pomysłów, które mogłyby rzutować na jakość i trwałość oferowanych przez nas produktów.
Bezpieczeństwo i ekologia Bardzo poważnie podchodzimy do troski o bezpieczeństwo ludzi i ograniczania negatywnego wpływu na środowisko.
Używamy wyłącznie certyfikowanych materiałów. Wykorzystywane przez nas do druku podłoża posiadają atesty ochrony przeciwpożarowej, Polskiego Zakładu Higieny, CE (potwierdzenie zgodność wyrobu z odpowiednimi wymaganiami UE nałożonymi na producenta), FSC
Drukujemy za pomocą oryginalnych atramentów ekosolwentowych Mimaki gwarantujących pełne bezpieczeństwo oraz dokładne odwzorowanie kolorystyczne.
Druk przy użyciu nowoczesnych, doskonale przygotowanych i regularnie serwisowanych maszyn.
Ceny Najważniejsza dla nas jest jakość i bezpieczeństwo produktów. Pomimo to staramy się zachować jak najniższe ceny przy jak najwyższym poziomie usług.
Bezpieczne zakupy Szybkie i bezpieczne regulowanie płatności – PayU
Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia. Produkt musi być kompletny i zwrócony w opakowaniu (wraz z wszelkimi ewentualnymi dodatkami). Koszty wysyłki i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi. Przed nadaniem przesyłki zwrotnej należy skontaktować się z naszym sklepem.
Uwaga! Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje przy produktach drukowanych pod indywidualne zamówienie klienta ( rozmiar, lub treść).
Montaż u klienta Posiadamy wyspecjalizowaną ekipę montażową która profesjonalnie i dokładnie zamontuje wybrane przez Państwa produkty.
Współpraca Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz, którzy pragną wnieść nowy charakter do swoich aranżacji.
Atelier Drukarnia Wielkoformatowa © Studiodruku.com.pl | TkART.eu. Wszelkie prawa zabronione.