CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ – CZYLI NASZA FILOZOFIA PRACY TWÓRCZEJ I BIZNESU

1. Nowoczesne wzory i starannie wyselekcjonowane kolekcje.

Wszystkie oferowane wzory wyselekcjonowane są przez nas, lub stworzone przez naszych grafików, bądź artystów współpracujących z nami. Każda grafika niesie ze sobą jakieś emocje, ma w sobie coś co nas intryguje lub zachwyca. Prace dokładnie sprawdzone są pod względem jakości i nadają się do druku ściennych grafik wielkoformatowych.

2. Nie musisz się martwić – bezpieczne zakupy i płatności, bezpłatne doradztwo:

W razie potrzeby poproś nas o poradę. Przedstaw swoje potrzeby i oczekiwania – spróbujemy doradzić optymalne rozwiązanie.

Przed przystąpienie do realizacji zamówienia wyślemy Ci wizualizację w podanym wymiarze. Jeżeli potrzebujesz, możemy wysłać Ci wydrukowaną próbkę na wybranym materiale. Masz jakieś życzenia lub propozycje napisz lub zadzwoń.

Szybkie i bezpieczne regulowanie płatności – PayU. Przesyłka sprawdzonym kurierem DPD

3. Najwyższa jakość to nie luksus, lecz styl życia.

W naszej pracy korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów – bezpiecznych, trwałych i przyjemnych w dotyku. Drukujemy przy użyciu nowoczesnych, doskonale przygotowanych i regularnie serwisowanych maszyn. Jako nadrzędny cel stawiamy wysoką jakość usług oraz bezwzględne zadowolenie klienta. Potrafimy dużo, ale stale się dokształcamy. Chcemy być najlepsi.

4. Ty decydujesz – dla nas człowiek to punkt wyjścia.

Przygotowaliśmy kilka wersji naszych produktów. Są dostosowane do różnych zadań, oczekiwań i możliwości finansowych. Z pewnością któraś z ich przypadnie Ci do gustu. Dodatkowo oferujemy wiele możliwości indywidualizacji Twojego zamówienia. Powiedz nam czego oczekujesz, jakie zmiany pragniesz wprowadzić, prześlij nam własny projekt lub zdjęcie. Jesteśmy otwarci na dialog z klientem.

To Twój dom i Ty masz w nim czuć się dobrze!

5. Bezpieczeństwo i ekologia.

Bardzo poważnie podchodzimy do troski o bezpieczeństwo ludzi i ograniczania negatywnego wpływu na środowisko. Używamy wyłącznie certyfikowanych materiałów. Wykorzystywane przez nas do druku podłoża posiadają atesty ochrony przeciwpożarowej, Polskiego Zakładu Higieny, CE (potwierdzenie zgodność wyrobu z odpowiednimi wymaganiami UE nałożonymi na producenta), FSC. Drukujemy za pomocą oryginalnych atramentów ekosolwentowych Mimaki, gwarantujących pełne bezpieczeństwo oraz dokładne odwzorowanie kolorystyczne. Do zabezpieczenia wydruków stosujemy atestowany laminat ClearShield Wall Armor. Produkt ten opracowany został specjalnie do zastosowań ściennych i dedykowany jest do szpitali, hoteli, restauracji, przedszkoli, salonów, pokojów dziecięcych, pomieszczeń biurowych itp.

6. Brak Ci czasu, chęci czy umiejętności – nie przejmuj się! Oferujemy montaż u klienta.

Nasze produkty możesz zamontować samodzielnie – dołączamy czytelną instrukcję obsługi. Jeżeli jednak masz taką potrzebę posiadamy wyspecjalizowaną ekipę montażową, która profesjonalnie i dokładnie zamontuje wybrane produkty.

7. Zawsze wystawiamy fakturę vat – otrzymasz ją w formie papierowej lub elektronicznej.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt spełnił  oczekiwania Klienta. Zwracamy szczególną uwagę na jakość technologii, materiałów i projektów, a także kwestie bezpieczeństwa – produkcji i produktu. Wspólnym mianownikiem naszej pracy są pasja i zaangażowanie całego zespołu. Uważamy, że zakupy i użytkowanie powinno być źródłem natchnienia i radości.

Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza – jeżeli jesteś zadowolony dobrze wykonaliśmy swoje zadanie.

Jeżeli macie Państwo jakieś wątpliwości lub uwagi prosimy o kontakt z nami.

Serdecznie Pozdrawiamy

zespół ATELIER – WALL PRINT & DECORATIONS