Blog

Ile kosztuje fototapeta 3D?

Ile kosztuje fototapeta 3D

Chcesz ożywić swoje cztery kąty lub przestrzeń firmową i zastanawiasz się, z jakimi kosztami wiąże się montaż fototapety? Sprawdź, ile kosztuje fototapeta 3D lub dowolne inne fototapety, które zapewnią Twoim wnętrzom oryginalny design oraz optyczne powiększenie przestrzeni.

Na rynku są dostępne różne rodzaje fototapet – od najprostszych, cienkich papierowych lub foliowych, po efektowne fototapety przestrzenne, które nie tylko znakomicie kryją niedoskonałości powierzchni, na których są zamontowane, ale także zwracają uwagę ciekawą strukturą, są odporne na działanie światła, wilgoci oraz uszkodzenia mechaniczne. Tak duży wybór materiałów oraz motywów (grafik) sprawia, że ceny fototapet są bardzo zróżnicowane – tym bardziej że koszt zależy również od wybranej przez klienta wielkości fototapety oraz od ceny akcesoriów do tapetowania (grunt, klej, wałek itp.). Jeśli zlecamy montaż, również ten koszt należy doliczyć do końcowej sumy. Skupmy się jednak na cenie samej fototapety 3D, aby zorientować się, z jakim kosztem wiąże się ta efektowna dekoracja wnętrz.

Ile kosztuje fototapeta na całą ścianę?

Odpowiedź na tak ogólne pytanie brzmi oczywiście: to zależy. Zależy od wielkości ściany, wybranej fototapety, a zwłaszcza materiału, na którym jest wykonana. W naszym Studio Druku Atelier oferujemy fototapety z certyfikatami bezpieczeństwa i atestami, a cena za m kw. fototapety waha się od 99 zł do 210 zł, w zależności od wybranego rodzaju.

Choć możemy znaleźć tańsze fototapety, są to zwykle cienkie, papierowe lub foliowe egzemplarze, które mogą być niezbyt wytrzymałe, mało odporne na uszkodzenia mechaniczne lub rozdarcia, mogą również mieć znacznie niższą gramaturę lub nie posiadać atestów. Warto sprawdzić takie detale przed zakupem, ponieważ fototapeta, która będzie zamontowana w naszym domu przez długi czas, powinna być przede wszystkim bezpieczna dla domowników – a także efektowna i trwała.

Jak sprawdzić, ile kosztuje fototapeta?

W naszym sklepie Studio Druku Atelier przygotowaliśmy wygodny system zamawiania, dzięki któremu możesz sprawdzać i porównywać ceny fototapet, które Cię interesują. Wybierz grafikę, którą chcesz umieścić w swoim domu lub firmie. Kiedy na nią klikniesz, zobaczysz specjalny kalkulator. 

Wpisz w podanych oknach wymiary fototapety (dokładne, ponieważ doliczamy 5 cm zapasu do każdej fototapety, dlatego nie musisz dopłacać za tzw. spady). Wybierz także materiał – to bardzo istotna kwestia, zwłaszcza jeśli fototapeta ma zostać zamontowana w miejscu podatnym na wilgoć lub zabrudzenia. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, możesz wybrać taką opcję (wiąże się z dodatkową opłatą). Na bieżąco możesz obserwować, jak zmienia się cena w kalkulatorze i ewentualnie skorygować podane informacje zgodnie z własnymi potrzebami. A w razie pytań – możesz skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą i pomogą w wyborze. Zupełnie gratis. 🙂

Fototapety 3D na wymiar dostępne w Studiu Druku Atelier

Fototapety przestrzenne sprawdzą się w sypialni, kuchni, salonie, pokoju dziecięcym, korytarzu, łazience, jadalni i domowym gabinecie – słowem, w każdym pomieszczeniu, zwłaszcza niewielkim. Mogą także zostać zamontowane w firmie – pomieszczeniach konferencyjnych, biurach, lokalach gastronomicznych. To szybki sposób na niesamowity efekt wizualny, który znakomicie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Fototapety 3D stwarzają wrażenie głębi, dzięki czemu przyciągają wzrok, zaskakują iluzją optyczną i zapadają w pamięć. Sprawdź, ile kosztuje fototapeta 3D do wybranego przez Ciebie miejsca i zamów ją wygodnie na naszej stronie!