Blog

Fototapeta do biura – jak wybrać?

Fototapeta do biura – jak wybrać?

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń w pracy potrafi wyraźnie podnieść wydajność pracowników. Z tego powodu wielu właścicieli firm decyduje się na fototapety do biura. Stają się one coraz popularniejszym sposobem na aranżację, zarówno nowych lokali biurowych, jak i tych, które wymagają odświeżenia. Fototapeta pasuje do każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego. Bez względu na to, w jakiej branży działa firma, z pewnością każdy znajdzie odpowiednią dekorację na ścianę. Fototapeta do biura to łatwy sposób na odświeżenie wyglądu wnętrza oraz stworzenie przestrzeni, w której przyjemnie się będzie pracowało. Dobrze dobrana dekoracyjna fototapeta zrobi pozytywne wrażenie na klientach i kontrahentach. Wystarczy wybrać odpowiedni wzór, który będzie motywował do pracy, znajdowania kreatywnych rozwiązań i pomyślnych rozmów z klientami.

Fototapeta do biura z efektem 3D

Fototapety o wyrazistych kolorach i z efektem głębi obrazu mogą optycznie powiększyć przestrzeń i stworzyć niepowtarzalną atmosferę mobilizującą do pracy. Każda fototapeta jest niezwykle dekoracyjna i w doskonały sposób uzupełni wnętrze biura lub firmy. Możemy dowolnie dobierać kolor, ton i nastrój obrazu. Wybór motywów jest naprawdę szeroki: od obrazów naturalistycznych, widoków, obrazów figuratywnych, abstrakcyjnych, po treści narracyjne i symboliczne. Do tego paleta kolorów, wszelkie możliwe kształty, formy i style. Propozycja do nowoczesnych, przestronnych wnętrz biurowych, w których chcemy wydzielić stanowisko pracy lub strefę na spotkania biznesowe to futurystyczna fototapeta do biura w trójkąty. Szczególnie dobrze komponuje się z modernistycznym lub industrialnym wnętrzem, betonem na ścianach lub sufitem z odkrytymi instalacjami.

Fototapeta do biura "Nieskończoność"
Fototapeta do biura „Nieskończoność”
Kobieta na fotelu na tle tapety nieskończoność

Grafika została złożona z przestrzennych obiektów, które oddziałują na siebie nawzajem, tworząc nierozerwalnie zintegrowaną formę. Geometryczna precyzja, wspaniale dobrane proporcje i elegancja zawarta w prostocie kształtu daje efekt ciekawej faktury z odbiciem światła i głębią 3D. Fototapeta z efektem 3D powiększa optycznie przestrzeń i nadaje nowoczesnego charakteru aranżacji.

Fototapeta do biura z mapą świata – idealny wybór do firmy

Fototapeta do biura o wyraźnym industrialnym charakterze została zaprojektowana z myślą o dużych otwartych przestrzeni. Podkreśla twórcze myślenie, kreację pełną niespokojnego ducha, nacechowaną luzem i niewymuszoną swobodą.

Fototapeta do biura "Grunge"
Fototapeta do biura „Grunge”
Fotel w tle fototapeta do biura „Mapa Świata” z
Fototapeta do biura „Mapa Świata”
krzesła i stolik w tle Fototapeta do biura „Mapa Świata”
Fototapeta do biura „Mapa Świata”

Na tle postarzanej ściany z bielonej cegły, widzimy obraz, który ma liczne przetarcia i niedociągnięcia typowe dla stylu grunge. Niestaranne napisy, surowa, jakby odrysowana z szablonu grafika z kontynentami świata imituje graffiti na ścianie. Fototapeta do biura w neutralnej, przytłumionej kolorystyce ma w sobie dużo pasji i twórczej atmosfery. Znakomicie komponuje się z dodatkami z naturalnych materiałów, takich jak drewno, metal, szkło i surowy beton. Na tle tapety świetnie wyglądają duże industrialne lampy tworzące oświetlenie do pracy w biurze.

Energia kobiet – fototapeta do biura, salonu kosmetycznego lub gabinetu

Nasze wzory fototapet wyróżniają się oryginalną stylistyką, wyjątkowym wyglądem i wyrazistymi kolorami. Wykorzystujemy jedyne w swoim rodzaju grafiki, które zostały stworzone przez artystów. Fototapeta Tajemnica Kobieta daje możliwość stworzenia niepowtarzalnej aranżacji w biurze, salonie lub gabinecie kosmetycznym. Podobnie, jak utrzymany w czerniach i szarościach obraz Abstrakcja Zoe, przełamany delikatnymi detalami kolorystycznymi oczu i ust. Obraz doskonale komponuje się z nowoczesnym wyposażeniem gabinetu kosmetycznego lub salonu fryzjerskiego.

Fototapeta do biura „Kobieta Tajemnica”
Fototapeta do biura „Kobieta Tajemnica”
Fototapeta do biura „Kobieta - Abstrakcja Zoe”
Fototapeta do biura „Kobieta – Abstrakcja Zoe”
Fototapeta do biura „Tęsknota – Abstrakcja”
Fototapeta do biura „Tęsknota – Abstrakcja”

Pomocne przy doborze materiału, na którym ma być wydruk, jest zamówienie zestawu próbek tapet i uniknięcia ewentualnego przekłamania kolorów wyświetlanych na ekranie.