Blog

A może fototapeta w kuchni? Inspiracje w 11 różnorodnych odsłonach

A może fototapeta w kuchni? Inspiracje w 11 różnorodnych odsłonach

W niektórych pomieszczeniach względy praktyczne odgrywają szczególną rolę. Za przykład może posłużyć kuchnia. Przygotowywanie posiłków sprawia, że niektóre elementy mogą ulec zabrudzeniu. Poza tym przestrzeń dość regularnie wypełnia się parą buchającą z garnków. W tej sytuacji przyda się solidne rozwiązanie wykazujące odporność na te wyjątkowe warunki. Oprócz malowania ścian, warta rozważenia jest również fototapeta w kuchni. Inspiracje mogą pomóc Ci w odszukaniu kompozycji pasującej do Twoich wyobrażeń. Rzuć okiem na dostępne propozycje.

Motywy florystyczne

Jeśli marzy Ci się tętniąca życiem fototapeta w kuchni, inspiracje kwiatowe stanowią doskonały wybór. Okazałe piwonie mogą odmienić oblicze Twojej codzienności.

Fototapeta do kuchni 1

Fototapeta “Apolline duochrome”

Miłośnicy malarstwa powinni konieczne zwrócić uwagę na poniższą propozycję. Wykreowana estetyka przywodzi na myśl „Kwitnące migdałowce” Vincenta van Gogha.

Fototapeta do kuchni 2

Fototapeta “Kwitnące Drzewa”

Pośród szerokiej gamy możliwości nie brakuje też propozycji dla osób preferujących bardziej realistycznych kreacji. Za przykład niech posłuży fotografia przedstawiająca zjawiskowe tulipany skropione poranną rosą.

Fototapeta do kuchni 3

Fototapeta “Wśród Rosy”

Miasto i architektura

Wielkie miasta mają swój niepowtarzalny klimat. Stanowią one swoisty pomnik wyobraźni i uporu w dążeniu do celu. Nie sposób odmówić im wielowymiarowego uroku.

Fototapeta do kuchni 4

Fototapeta “Industrial City”

Ze względu na swoją tożsamość doskonale sprawdzą się jako motyw przewodni aranżacji. Ich charakter wybrzmi najwyraźniej, gdy aranżujesz wnętrze w stylu industrialnym.

Fototapeta do kuchni 5

Fototapeta “Industrial City – dark soul”

Fototapeta przedstawiająca panoramę miasta występuje w trzech wariantach kolorystycznych. Wybierz tonację, która najbardziej pasuje do Twojego wnętrza.

Fototapeta do kuchni 6

Fototapeta “Industrial City – auburn dusk”

Pośród majestatu przyrody

Dla miłośników gotowania kuchnia urasta do rangi królestwa, w którym spędzają mnóstwo czasu. W takich okolicznościach warto zadbać o aranżację kreującą niepowtarzalny klimat. Z pomocą przychodzi natura w nieco tajemniczym wydaniu.

Fototapeta do kuchni 7

Fototapeta “Ciepły wiatr – wieczór”

Możesz również pozostać pośród wszechobecnej zieleni, ale spojrzeć na nią o innej porze dnia. Kreacja przedstawiająca świt nad dżunglą tworzy unikalną atmosferę. Poranne światło słoneczne leniwie rozlewa się po okolicy, wchodząc przy tym w mariaż z parującą roślinnością.

Fototapeta do kuchni 8

Fototapeta “Las Tropikalny”

Nie trzeba jednak zapuszczać się aż pod równik, aby znaleźć ujmujące pejzaże. Analogicznym zjawiskiem uraczą Cię krajobrazy zaczerpnięte z polskiej wsi. Wschód słońca nad jeziorem to sielski widok, który natchnął niejednego poetę.

Fototapeta do kuchni 9

Fototapeta “Wschód słońca – poranna zorza”

Podobny charakter drzemie w pejzażu z żurawiami. Dzięki niemu możesz przenieść się myślami w dziewicze tereny, gdzie dzika przyroda nieprzerwanie rządzi się swoimi prawami.

Fototapeta do kuchni 10

Fototapeta “Pejzaż z żurawiami”

Wyjątkowy wpływ na wyobraźnię domowników może mieć również fototapeta przedstawiająca brzozowy las. Uchwycona perspektywa pozwala poczuć się jak na spacerze w rześki wiosenny dzień.

Fototapeta do kuchni 11

Fototapeta “Wśród Brzóz – brzoskwiniowy świt”