Chcesz zaprosić naturę do swojego domu? Tapeta drzewo ci to ułatwi!

Spędzasz tak dużo czasu w pracy, że marzysz o wprowadzeniu natury w cztery ściany swojego domu? Nic dziwnego, w zagonionym świecie, który ciągle przyspiesza, mało kto ma czas na obcowanie z przyrodą. Zawsze jednak można postarać się o wnętrze wypełnione naturą, a pomóc w tym może, na przykład, tapeta drzewo oraz inne, interesujące dodatki.

Tapeta drzewo, nowe serce twojego domu

Już słynny architekt Le Corbusier powtarzał, że w domach powinno być słońce, dużo przestrzeni oraz zieleń. Najłatwiejszym sposobem, nie wymagającym do tego zbyt wiele zachodu od mieszkańca, jest wykorzystanie fototapety z drzewem lub motywem roślinnym, dzięki czemu zaraz po powrocie do domu można zanurzyć się w spokojnej, odprężającej zieleni. Patrzenie na piękną tapetę z silnym drzewem pozwoli nam się uspokoić i złapać chwilę dla siebie.

Dodatki, które zmieniają charakter każdego wnętrza

O ile sama tapeta zapewni szybki i duży efekt, tak szkoda zatrzymywać się tylko na niej. W swoich domach wykorzystujmy naturalne materiały, takie jak skóra, len, bawełna, prawdziwe drewno. Zapomnijmy o plastikowych ozdobach czy poliestrowych poszyciach kanap. Nie są one korzystne dla naszego zdrowia, w przeciwieństwie do wytworów z tworzyw występujących w naturze. Estetycznie także nie będą się dobrze komponować z wnętrzem stylizowanym na naturalne.

Jeszcze więcej zieleni dla poprawy samopoczucia

Nasze drzewo będzie jeszcze lepiej wyglądało, jeżeli dołączymy do niego kilka żywych roślin. Nawet jeżeli brakuje ręki do kwiatów, to bez problemu znajdziemy w sklepach gatunki, które wymagają od właścicieli mało uwagi. Dobierajmy je jednak zgodnie z całościowym charakterem naszego wnętrza, tak aby pasowały do drzewa na tapecie. Nie łączmy rodzimych gatunków z egzotycznymi, ponieważ osiągniemy bardzo niespójny wizualnie efekt. Ponadto skonsultujmy wcześniej nasz zakup ze specjalistami pracującymi w sklepie, ponieważ niektóre rośliny mogą mieć działanie uczulające lub być trujące. Na to drugie powinni, przede wszystkim, zwrócić uwagę rodzice małych dzieci i posiadacze zwierząt domowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Show sidebar

Fototapeta do nowoczesnej sypialni “Drzewo”

69.00
Fototapeta do sypialni autorstwa Magdaleny Kotarskiej "Drzewo" to delikatna elegancja inspirowana naturą. Modne, ciepłe kolory rozweselają wnętrze sypialni, grafika ścienna pozwala osiągnąć efekt przytulności, dający poczucie bezpieczeństwa. Piękno tej niezwykłej grafiki wielkoformatowej tkwi w szczegółach. Cudownie namalowane kwiaty i ptaki to prawdziwe małe, dzieła sztuki. Tapeta doskonale komponuje się w klasycznych oraz rustykalnych aranżacjach, stając się bohaterem drugiego planu, doskonale zamyka kompozycje. Intrygujący efekt osiągniemy łącząc, na zasadzie kontrastu, tę pogodną, romantyczną grafikę z nowoczesnymi wnętrzami zaaranżowanymi w stylu skandynawskim czy loftowym. Polecany rodzaj wykończenia: zdecydowanie wariant Walldecor Performance, tapeta strukturalna–  faktura tynku, lnu, lub płótna. Fototapeta na wymiar -  Grafika wielkoformatowa drukowana na indywidualne zamówienie. Możemy dostosować rozmiar, kolor tła, ilość i rozmieszczenie elementów. Druk poprzedzony wykonaniem wizualizacji. Fototapeta autorska - dostępna tylko w naszym sklepie. Fototapeta świetnie wygląda również w pokoju dziecięcym, salonie, kuchni, czy przedpokoju.      

Fototapeta dla dzieci Drzewo

69.00
Cudownie delikatna fototapeta dla dzieci "Drzewo" autorstwa Magdaleny Kotarskiej to przykład wzornictwa inspirowanego pięknem natury. Prezentowana grafika wielkoformatowa przedstawia subtelny motyw rozkwitającego drzewa zamieszkałego przez, namalowane z niezwykłą dbałością o szczegóły, pięknie upierzone ptaki. Tło stanowi stanowi, stonowany kolorystycznie, pastelowy błękit nieba. Naturalne piękno tapety wprowadza zmysłowy klimat i intryguje wysmakowaną stylistyką. Ta trwała i wszechstronna dekoracja ściany uspokaja, sprzyja wyciszeniu i relaksowi. Fototapeta edukacyjna - treść i kolorystyka tapety stymuluje rozwój oraz działa na wyobraźnie dziecka. Fototapeta na wymiar: Elementy grafiki możemy dowolnie przekształcać i przemieszczać dostosowując do specyfiki pokoju dziecięcego . Fototapeta autorska - dostępna wyłącznie w naszym sklepie.  

fototapeta do salonu vintage “Drzewo”

69.00
Fototapeta do salonu i jadalni autorstwa Magdaleny Kotarskiej “Drzewo” to inspirowana naturą, delikatna i subtelna dekoracja ścienna. Modne, ciepłe kolory rozweselają wnętrze pomieszczenia, grafika zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu, sprzyja relaksowi i odpoczynkowi. Piękno tej niezwykłej grafiki wielkoformatowej tkwi w szczegółach. Pięknie namalowane kwiaty i ptaki to prawdziwe małe, dzieła sztuki. Tapeta doskonale komponuje się w klasycznych oraz rustykalnych aranżacjach, stając się bohaterem drugiego planu, doskonale zamyka kompozycje. Intrygujący efekt osiągniemy łącząc, na zasadzie kontrastu, tę pogodną, romantyczną grafikę z nowoczesnymi wnętrzami zaaranżowanymi w stylu skandynawskim czy loftowym. Polecany rodzaj wykończenia: zdecydowanie wariant Walldecor Performance, tapeta strukturalna–  faktura tynku, lnu, lub płótna. Fototapeta na wymiar –  Grafika wielkoformatowa drukowana na indywidualne zamówienie. Możemy dostosować rozmiar, kolor tła, ilość i rozmieszczenie elementów. Druk poprzedzony wykonaniem wizualizacji. Fototapeta autorska – dostępna tylko w naszym sklepie.