Obrazy „Liście palmy” – wspomnienia z egzotycznej wyspy

Palmy z- wszyscy potrafią z łatwością rozpoznać te charakterystyczne, okazałe drzewa. To pień zwieńczony koroną pierzastych liści. Palmy symbolizują gorące pustynie, wybrzeża i tropikalne krajobrazy. Obrazy „Liście palmy” przywodzą na myśl te same skojarzenia: egzotyczne, gorące plaże, cudowne wyspy, błękitne niebo i złoty piasek, wspaniałe nadmorskie krajobrazy, zalane słońcem.

Obrazy „Liście palmy” – sukces i radość życia

Palmy czczono od niepamiętnych czasów we wszystkich cywilizacjach Morza Śródziemnego. Jako „drzewo życia”, symbolizowały zawsze płodność i sukces. Nic dziwnego, że od niepamiętnych czasów ludzie tworzyli wizerunki palm i liści palmowych, by móc mieć budzące tak pozytywne skojarzenia palmy zawsze w zasięgu wzroku. Jako motyw zdobniczy liście palmy obecne są również i w naszych czasach. Doskonale wpisują się w trend wykorzystywania we wnętrzarstwie motywów roślinnych, kwiatowych i zwierzęcych. Również i w naszym sklepie oferujemy Obrazy „Liście palmy” dostępne w szerokiej gamie form i wielkości.

Do jakiego wnętrza?

Palmy mogą symbolizować sukces również i dlatego, że są jednymi z najbardziej użytecznych roślin w gospodarce rolnej krajów w strefach tropikalnych, ich uprawa przynosi więc tamtejszej ludności spore zyski. Wykorzystywane są wszystkie części rośliny. Owoce, orzechy kokosowe lub daktyle od tysięcy lat stanowią część podstawowego pożywienia ludzi żyjących w tropikach. Z drewna palmowego wykonuje podłogi i ściany, z liści – zadaszenie domów. Obrazy „Liście palmy” mogą przywodzić na myśl zatem nie tylko wizerunki bajecznych tropikalnych wysp ale też kojarzyć się z powodzeniem materialnym i sukcesem. Ze względu na swój silnie nawiązujący do egzotyki charakter najlepiej zdają egzamin w specjalnie pod kątem ich estetyki zaaranżowanych wnętrzach.

Niech twój salon nabierze blasku!

Za pomocą obrazu z liśćmi palmy możesz wyróżnić jedną ze ścian, która odtąd z pewnością będzie koncentrowała na sobie uwagę zarówno domowników, jak i gości. Może to być ściana z sofą. Obrazy z motywem palmy ciekawie prezentować się będą w oprawie w stylu glamour – luster w efektownych ramach, świeczników, lamp. Ale sprawdzi się też we wnętrzu urządzonym w stylu minimalistycznym. Obrazy „Liście palmy” z powodzeniem wykorzystać można także we wnętrzach w stylu kolonialnym urządzonych ciemnymi drewnianymi meblami i pamiątkami z egzotycznych podróży.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Show sidebar

“Złote Pawie” artystyczny obraz na ścianę #314

Zainspirowany nieskazitelnym pięknem świata fauny i flory obraz na płótnie w pawie. Elegancka, wyrazista i zadziwiająco spójna kompozycja. Piękna, głęboka kolorystka, kunszt szczegółu i ponadczasowa tematyka. Wytworna, unikatowa dekoracja ścienna do wnętrz w stylu klasycznym, modern classic, etno. Doskonale prezentuje się również w nowoczesnych mieszkaniach w stylu skandynawskim. Grafika autorska – dostępna tylko w naszym sklepie. Obraz 3D - zadrukowane boki obrazu umożliwiają montaż bez dodatkowej ramy. Bezpieczeństwo użytkowania: Druk w technologi HP Latex trzeciej generacji: 100% ekologiczne, bezpieczne i bezwonne atramenty na bazie wody, nie emitują szkodliwych związków chemicznych i spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące wpływu na ludzkie zdrowie. Dedykowane do: wnętrz komercyjnych, placówek opieki zdrowotnej, żłobków, przedszkoli, szkół, restauracji.
stylowe wnętrze w stylu skandynawskim obraz na ścianę z palmami
Zamknij

“Złote Palmy” obraz na ścianę z motywem roślinnym #313

Oszczędny w formie, zainspirowany nieskazitelną, dziką naturą obraz na płótnie, z subtelnym motywem roślinnym. Delikatne promienie słońca muskają złocistozielone, eteryczne liście palm. Ciepłe, naturalne barwy koją zmysły, uproszczona, nieprzeładowana kompozycja sprawia, że pragniemy zwolnić tempo życia i zapomnieć o zgiełku miasta. Niebanalny obraz na ścianę w stylu Urban Jungle dla miłośników harmonii i domowego ciepła. Lekka i świeża grafika wielkoformatowa idealnie prezentuje się w otoczeniu szarości, brązu, beżu, czerni i ponadczasowej bieli. Do nowoczesnych wnętrz w stylu minimalistycznym i skandynawskim, a także klasycznym, rustykalnym, glamour czy etno. Grafika autorska – dostępna tylko w naszym sklepie. Obraz 3D - zadrukowane boki obrazu umożliwiają montaż bez dodatkowej ramy. Bezpieczeństwo użytkowania: Druk w technologi HP Latex trzeciej generacji: 100% ekologiczne, bezpieczne i bezwonne atramenty na bazie wody, nie emitują szkodliwych związków chemicznych i spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące wpływu na ludzkie zdrowie. Dedykowane do: wnętrz komercyjnych, placówek opieki zdrowotnej, żłobków, przedszkoli, szkół, restauracji.
pastelowa sypialnia na ścianie obraz w palmy
Zamknij

“Chillout” artystyczny obraz na płótnie w liście palm #310

Zmysłowa grafika ścienna z nutą romantyzmu, kreuje we wnętrzu niepowtarzalną atmosferę, dodaje przytulności, ociepla i zachęca do komfortowego wypoczynku. Nieoczywiste Urban Jungle z odrobiną vintage. Obraz w liście palm - egzotyczne piękno roślin w zaskakującej, pastelowej, lecz zarazem wyrazistej kolorystyce. Doskonale łączy się ze stylowymi dodatkami jak: naturalne, miękkie tkaniny, wazony pełne kwiatów, donice z żywymi roślinami, nastrojowe oświetlenie.  Prezentowany obraz na ścianę z motywem roślinnym to fantastyczna propozycja do ciepłej, przytulnej sypialni, lub nastrojowego pokoju dziennego. Grafika autorska – dostępna tylko w naszym sklepie. Obraz 3D - zadrukowane boki obrazu umożliwiają montaż bez dodatkowej ramy. Druk w technologi HP Latex trzeciej generacji: 100% ekologiczne, bezpieczne i bezwonne atramenty na bazie wody, nie emitują szkodliwych związków chemicznych i spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące wpływu na ludzkie zdrowie. Dedykowane do: wnętrz komercyjnych, placówek opieki zdrowotnej, żłobków, przedszkoli, szkół, restauracji.
Aranżacja sypialni obraz w duże zielone liście
Zamknij

“Interior” obraz na płótnie w liście palm #309

Niezwykły obraz w liście palm w skali makro. Nawiązanie do bogatego świata przyrody.Modne wzornictwo, odważne, soczyste barwy i niebanalny klimat. Wielkoformatowa grafika ścienna, która przykuwa spojrzenia, intryguje i na długo zapada w pamięć. Obraz na ścianę z motywem roślinnym doda każdej aranżacji niepowtarzalnego charakteru. Grafika autorska – dostępna tylko w naszym sklepie. Obraz 3D - zadrukowane boki obrazu umożliwiają montaż bez dodatkowej ramy.