Obrazy w liście monstery – prosto z tropików w twoim domu

Monstera to pochodząca z tropikalnych regionów obu Ameryk piękna i okazała roślina a także… jeden z najmodniejszych obecnie we wnętrzarstwie motywów dekoracyjnych. Obrazy w liście monstery pięknie zdobią ściany i dodają wnętrzom niepowtarzalnego, nieco egzotycznego uroku.

Obrazy w liście monstery – niebanalna ozdoba

Nazwa monstera może wydawać się nieco dziwna. Pochodzi ono od łacińskiego słowa „potworny” i odnosi się do wyjątkowych pod względem wyglądu liści tej przepięknej rośliny: natura wycięła w nich liczne, dość dużej wielkości otwory. I to zapewne z uwagi na ten bardzo oryginalny wygląd, monstera jest jedną z ulubionych roślin hodowanych w domach i pięknie zdobiących wnętrza. Jej niebanalnie prezentujące się liście stały się również jednym z ulubionych motywów dekoracyjnych na wszelkiego rodzaju sprzętach domowych i elementach wyposażenia wnętrz. Są wśród nich między innymi naczynia kuchenne, zastawa stołowa, poduszki, pościel czy obrazy w liście monstery.

Odrobina egzotyki w twoim domu

Liście monstery są bardzo piękne: skórzaste, ciemnozielone, duże, szerokie, najczęściej z charakterystycznymi otworami w blaszce. Najbardziej znany przedstawiciel rodzaju ma również jadalne owoce, które smakują jak mieszanka banana i ananasa.

Obrazy w liście monstery – zielono mi

Monstery są powszechnie uprawiane w domach na całym świecie jako rośliny doniczkowe. Ze względu na swój oryginalny wygląd na dobre rozgościły się w naszych mieszkaniach, na korytarzach wieżowców, w biurach. Elementy wyposażenia wnętrz z motywem tej rośliny wpisują się idealnie w trendy wykorzystywania we wnętrzarstwie motywów zwierzęcych i roślinnych.

Oryginalne i nowoczesne

Motyw monstery jest bardzo spektakularny i wyrazisty, sprawdza się jednak bardzo dobrze we wnętrzach urządzonych zarówno w minimalistycznej stylistyce, jak i tych, których właściciele preferują na przykład styl boho. Wprowadza do wnętrza nutkę egzotyki, przywołując na myśl równikową dżunglę. Bez wątpienia zaletą tego rodzaju ozdób jest kolor zielony, który pozytywnie wpływa na samopoczucie i poprawia nastrój. Obrazy w liście monstery, a także fototapety w monstery oraz tapetę na ścianę w liście monstery znajdziecie w dużym wyborze wzorów w naszym sklepie internetowym.

Wyświetlanie jednego wyniku

“Interior” obraz na płótnie w liście palm #309

80.00350.00
Wybierz opcje