Obrazy most dla prawdziwych miłośników tropików

Dzięki pięknym obrazom z naszej oferty zanurz się w bujną dżunglę, nie wychodząc z salonu. Jeśli szukasz wzorów nawiązujących do natury i chcesz natchnąć swoje pomieszczenia poczuciem wolności, polecamy nasze nawiązujące do architektury obrazy. Most jako motyw przewodni nawiązuje do swobody, wolności i idealnie komponuje ze sobą wytwory człowieka oraz dziką przyrodę. Nasze obrazy i fototapety ozdabiają i ożywiają wnętrza, dzięki czemu spędzanie w nich czasu stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Zielono mi

Odpowiednia aranżacja wnętrz nadaje im klimat, dzięki czemu chce się w nich spędzać długie godziny. Wystrój wpływa na nasz nastrój, może oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego też jest tak istotny. Dobierając odpowiedni obraz, warto wziąć pod uwagę kolorystykę, wielkość i sam wzór dzieła. Naszą propozycją dla wnętrz utrzymanych w nowoczesnym czy też w minimalistycznym stylu jest obraz Podróż przez dżunglę, który zabiera nas na wyprawę w głąb tropikalnej flory. Dominująca zieleń palm idealnie komponuje się z odcieniami brązu mostu wiszącego, co stanowić będzie wyjątkowy akcent wystroju wnętrza. Obraz przenosi nas w wakacyjną krainę, aby móc na moment zapomnieć się i powrócić wspomnieniami do urlopowych wyjazdów. Czy to w pokoju dziennym, biurze czy w salonie – nadaj swojej przestrzeni relaksujący klimat, korzystając z mocy natury.

Dobierz obraz idealny

Drukowana cyfrowo reprodukcja obrazu to niezawodne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia, dzięki czemu stanie się ono miejscem, w którym chce się spędzać jak najwięcej czasu. U nas możliwy jest dobór preferowanej wielkości już w pierwszym kroku indywidualizacji zamówienia. Wymiary oscylują między 70×50 a 150×100 cm. W kroku drugim możesz dokonać wyboru materiału, który spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy zarówno obrazy na płótnie, plakaty zwykłe i samoprzylepne, jak i obrazy na trwałym PCV. W gratisie dołączamy laminat zabezpieczający zapewniający obrazowi jeszcze większą wytrzymałość. Nasze wydruki to wysokiej jakości technologia ULTRA HD, brak refleksów świetlnych dzięki matowej powierzchni oraz efekt 3D dzięki zadrukowanym bokom, które zapewniają też bezpośredni i łatwy montaż bez konieczności oprawiania obrazu w ramę. Nasze obrazy są lekkie i stanowią dodatkowe wyciszenie pokoju, co poprawia komfort akustyczny pomieszczenia. Wewnętrzna rama obrazu wykonana jest z najwyższej jakości drewna pochodzącego od lokalnego dostawcy oferującego wyselekcjonowane, sezonowane drzewo. Obraz dodatkowo zabezpieczany jest laminatem UV podkreślającym głębie kolorów i chroniącym przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami.

Obrazy most na miarę Twojego salonu

Daj się przenieść do dzikiej dżungli prosto ze swojej kanapy i zapewnij sobie wyjątkowy, estetyczny komfort na długie lata. Obrazy most to tylko jeden z wielu wyjątkowych motywów, które znajdziesz w naszej ofercie. Bogactwo wzorów, kolorów i praktycznych rozwiązań sprawi, że wnętrza nabiorą uroku. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie, aby wybrać idealną opcję dla siebie.

Wyświetlanie jednego wyniku

Obraz na płótnie Podróż przez dżunglę

80.00350.00
Wybierz opcje