Wiosenne obrazy – dmuchawce, latawce, wiatr…

Nadaj swojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru dzięki klasycznym rozwiązaniom. Jeśli szukasz wzorów nawiązujących do natury i chcesz natchnąć swoje pomieszczenia poczuciem wolności, polecamy nasze obrazy dmuchawce. Dzięki temu rozwiązaniu wystrój wzbogaci się o motyw przyrody, który harmonijnie współgra z każdą przestrzenią. Nasze obrazy i fototapety ozdobią i ożywią wnętrza, dzięki czemu spędzanie w nich czasu stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Lekkość, swoboda i powabność

Aranżując wystrój wnętrz, w których będzie się spędzać dużo czasu, należy pamiętać, jak ważne jest nie tylko nadanie miejscu ładnego wyglądu, ale i odpowiedniego klimatu, od którego zależny może być też nasz nastrój. Dobierając obraz do wnętrza, warto zdecydować, czy chcemy by rzucał się on w oczy czy też płynnie wtapiał się otoczenie. Naszą propozycją dla odważnych wnętrz utrzymanych w ciemnej kolorystyce jest obraz Kwiaty Dmuchawca, którego dominująca czarna barwa kontrastuje z jasnymi kwiatami. Jest to również rozwiązanie dla wnętrz, w których potrzeba silnego akcentu zwracającego uwagę osób w nich przebywających. Dla stonowanych pomieszczeń proponujemy natomiast obraz Dmuchawce, który przeniesie nas w bajeczną krainę wiosennych pól pokrytych poranną rosą. Oba rozwiązania doskonale nadadzą się do minimalistycznych oraz nowoczesnych wnętrz.

Obraz szyty na miarę

Drukowana cyfrowo reprodukcja obrazu to niezawodne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia, dzięki czemu stanie się ono miejscem, w którym chce się spędzać jak najwięcej czasu. U nas możliwy jest dobór preferowanej wielkości w pierwszym kroku indywidualizacji zamówienia. Wymiary obrazu oscylują między 70×50 a 150×100 cm. W kroku drugim możesz dokonać wyboru materiału, który spełni Państwa oczekiwania. Oferujemy zarówno obrazy na płótnie, plakaty zwykłe i samoprzylepne, jak i obrazy na trwałym PCV. W gratisie dołączamy laminat zabezpieczający zapewniający obrazowi jeszcze większą wytrzymałość. Nasze wydruki to wysokiej jakości technologia ULTRA HD, brak refleksów świetlnych dzięki matowej powierzchni oraz efekt 3D dzięki zadrukowanym bokom, które zapewniają też bezpośredni montaż bez konieczności oprawiania obrazu w ramę. Nasze obrazy są lekkie i stanowią dodatkowe wyciszenie pokoju, co poprawia komfort akustyczny pomieszczenia. Wewnętrzna rama obrazu wykonana jest z najwyższej jakości drewna pochodzącego od lokalnego dostawcy oferującego wyselekcjonowane, sezonowane drzewo. Obraz dodatkowo zabezpieczany jest laminatem UV podkreślającym głębie kolorów i chroniącym przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami.

Wyjątkowe obrazy – dmuchawce i inne wzory

Daj się przenieść na łąkę prosto ze swojej kanapy i zapewnij sobie wyjątkowy, estetyczny komfort na długie lata. Obrazydmuchawceto tylko jeden z wielu wyjątkowych wzorów, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Bogactwo wzorów, kolorów i praktycznych rozwiązań sprawi, że wnętrza nabiorą uroku. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie, aby wybrać idealną opcję dla siebie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Obraz na płótnie Kwiaty Dmuchawca #215

80.00350.00
Wybierz opcje

obraz na płótnie dmuchawce – kwiaty#213

80.00350.00
Wybierz opcje