Blog

Fototapety do salonu z motywami leśnymi

Motywy leśne w Twoim domu

Natura to niewyczerpane źródło inspiracji graficznych, artystycznych i estetycznych w wielu dziedzinach. Jedną z nich jest tworzenie różnego rodzaju ozdobnych wydruków i fototapet. Oferujemy inspirujące obrazy i zachęcamy do poznawania fascynujących motywów dekoracyjnych. Proponujemy na przykład motywy w klimacie leśnym. Nasze fototapety do salonu dodadzą piękna każdemu wnętrzu i zachwycą wszystkie osoby, które będą w nim przebywać.

„Tajemniczy Las – nowa mieszkanka”, czyli leśny klimat w naszym salonie

Miłośnicy leśnych motywów będą zachwyceni naszymi oryginalnymi fototapetami do salonu „Tajemniczy Las”. Każdy z nas preferuje w mniejszym lub większym stopniu wycieczki do takich miejsc. Jedni często uczęszczają na piesze albo rowerowe wyprawy do lasu – inni trochę rzadziej. Zarówno pierwsi, jak i drudzy docenią piękno leśnych górskich szlaków oraz ścieżek na ilustracji fototapety do salonu. Grafiki z motywem lasu oraz grzybami, jagodami, górskimi szlakami czy też dzikimi ostępami sprawią, że każdy pokój dzienny stanie się istną ostoją wypoczynku. Miłośnicy podróży leśnych mogą z naszą niewielką pomocą wybrać do swoich salonów niepowtarzalne motywy związane z naturą i cieszyć się pięknym widokiem „Tajemniczego Lasu” każdego dnia.

Oferujemy fototapety do salonu w „leśnym klimacie”, ponieważ doskonale wpisują się one
w bardzo modny ostatnio trend powrotu do natury. Nasze fototapety do salonu sprawią, że Wasze wnętrza zamienią się w wyjątkowo efektowną zieloną oazę spokoju.

Fototapeta z motywem gór – “W Tatrach. Dolina Pięciu Stawów”

Przedstawiamy Wam mały ranking najchętniej wybieranych grup graficznych: fototapety do salonu – 3 modne wzory i motywy leśne:

  • energetyczna zieleń wiosną i latem – sprawdzi się w każdym salonie. Leśne pejzaże to najliczniejsza kategoria motywów fototapet do salonu – trzeba przyznać, że cieszą się one dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Soczysta i energetyczna zieleń pasuje do urban jungle, motywów eko czy stylu skandynawskiego;
  • las jesienią – to dawka pozytywnej energii. Tapety do salonu w odsłonie jesiennego, złotego lasu pasuje do ciepłych wnętrz. Idealnie sprawdzą się w tradycyjnych salonach oraz we wnętrzach urządzonych w stylu rustykalnym. Do tych wzorów pasuje zarówno drewno, cegła, jak i kamień;
  • górskie lasy i szlaki też stanowią dobry wybór. Zbocza i urwiska pokryte lasami stanowią piękny i zachwycający widok, który fascynuje chyba każdego z nas. Jeśli często podążacie górskimi szlakami, to zapewne chcielibyście zatrzymać te wspomnienia na fototapecie w Waszym salonie. Warto postawić na górski krajobraz pełen jodeł, sosen czy świerków. Takie fototapety do salonu sprawdzą się na przykład w duecie z drewnem, barwami ziemi, przytulnymi dodatkami w ciepłych kolorach oraz dekoracjami, takimi jak w góralskiej chacie.
Fototapeta z motywem roślinnym – “Spacer”