Blog

Estetycznie i solidnie – czyli fototapeta w łazience. Inspiracje z natury w 3 wydaniach

Estetycznie i solidnie – czyli fototapeta w łazience. Inspiracje z natury w 3 wydaniach

Umiejętne urządzenie łazienki stanowi nie lada wyzwanie. W tym przypadku jak nigdzie indziej trzeba mieć na uwadze wytrzymałość wykorzystywanych materiałów. Wszak w pomieszczeniu będzie przez cały czas utrzymywać się wilgoć, która może doprowadzić do uszkodzeń, jeśli elementy wyposażenia nie wykazują wystarczającej odporność. Warto też zadbać, aby trwałość szła w parze z walorami estetycznymi. Takie połączenie może Ci zagwarantować fototapeta w łazience. Inspiracje nawiązują do różnorodnych motywów. Przejrzyj dostępne możliwości i wyobraź sobie swoją wymarzoną przestrzeń.

W objęciach przyrody

Rośliny są niezastąpione, gdy chcesz tchnąć więcej życia w swoją aranżację. Wcale nie muszą być żywe, gdy prezentują się tak realistycznie i wyraziście jak na zdjęciu poniższej tapety.

Fototapeta do łazienki 1

Fototapeta “Interior”

Kompozycja została przedstawiona z imponującą precyzją. Gęsta roślinność wygląda jak żywa. Dzięki temu możesz przenieść się na moment do zupełnie innego miejsca.

Fototapeta “Interior”

Poczuj się jak w urokliwym domku położonym w sercu rajskiej wyspy. Zapomnij o cywilizacji i rozkoszuj się otoczeniem pierwotnej przyrody w najbardziej okazałym wydaniu.

Fototapeta “Interior”

Entuzjaści domowej dżungli dostrzegą tutaj różne bardzo pożądane okazy roślin. Naciesz oko dorodnymi monsterami czy też rozłożystymi liśćmi palmowymi.

Fototapeta do łazienki 1

Fototapeta “Interior”

Tapeta przedstawiająca roślinność idealnie sprawdzi się do łazienki. Możesz tu szykować się na kolejny dzień wyzwań albo zaznać błogiego relaksu po powrocie do domu.

Fototapeta “Interior”

Spędzanie czasu w takiej przestrzeni napełni Cię poczuciem komfortu. Przekonaj się na własnej skórze, jak wiele pozytywnej energii można zaczerpnąć z aranżacji dopasowanej do Twojego poczucia estetyki

Poranek na łonie natury

Przyroda stanowi bezdenną studnię inspiracji. Wystarczy otworzyć się na jej piękno, aby obdarowała Cię masą doznań estetycznych i różnorodnych emocji. Później możesz je wprowadzić do swojego życia w toku urządzania wnętrz.

Fototapeta “Przebudzenie”

Zacznij od porannego wizerunku malowniczego stawu, na którym przyjemnie zawiesić oko. Łagodna paleta barw fototapety pozwoli od podstaw wykreować harmonijną przestrzeń.

Fototapeta 3

Fototapeta “Sumi-e”

Warto zwrócić też uwagę na tapetę przedstawiającą jesienną łąkę. Kremowe tło zostało poprzecinane kontrastowymi elementami. W ten sposób powstała spójna kompozycja, która doskonale sprawdzi się jako fundament łazienkowej aranżacji.

Fototapeta 4

Fototapeta “Sekret”

Niekwestionowaną siłą przedstawionych propozycji jest wszechstronność. Z powodzeniem sprawdzą się one zarówno w nowoczesnej, jak i bardziej klasycznej konwencji.

Piękno pośród bezkresu nocy

Rzadko mamy oglądać przyrodę po zmroku. A szkoda, bo przyjmuje wtedy całkowicie odmienną postać. Ten tajemniczy urok możesz podziwiać na poniższej fototapecie.

Fototapeta do łazienki 5

Fototapeta “Kwiaty Nocy”

Obraz ukazany na tapecie oszczędnie gospodaruje formą, a jednak nie sposób odmówić mu wyrazistości. To namacalny dowód na to, że sztuka nie musi krzyczeć, by się wyróżnić.

Nocny pejzaż może być również uświetniony obecnością dostojnych pawi. Cała kompozycja emanuje artystycznym duchem, dzięki któremu stworzysz przestrzeń o niepowtarzalnej atmosferze.

Fototapeta do łazienki 6

Fototapeta “Złote Pawie”

Szczególną rolę odgrywają w tym przypadku złociste akcenty. Dzięki nim jesteś w stanie istotnie podnieść rangę całej aranżacji.